The ABC Murders – John Malkovich jako Herkules Poirot w pierwszym zwiastunie miniserialu

Stacja BBC zaprezentowała pierwszy zwiastun serialu zatytułowanego The ABC Murders, będącego ekranizacją książki Agathy Christie. W roli słynnego detektywa, Herkulesa Poirot, zobaczymy Johna Malkovicha. Produkcja zadebiutuje na małym ekranie 27 grudnia. Trailer znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Quentin Tarantino stworzy westernowy serial?

Podstawą do stworzenia The ABC Murders jest książka Agathy Christie o tytule A.B.C. Opowiada o mordercy, który zabija kolejne ofiary posługując się alfabetem i zostawiając przy denatach rozkłady jazdy pociągów – również ułożone w kolejności od A do Z. Za przeciwnika wybrał sobie właśnie Herkulesa Poirot, którego prowokuje, za każdym razem przesyłając mu notki ze wskazówkami co do kolejnych zabójstw.

Poza Malkovichem, w serialu wystąpią także, Rupert Grint,  Andrew Buchan, Eamon Farren, Tara Fitzgerald, Bronwyn James oraz Freya Mavor.

Źródło: YouTube/ Ilustracja wprowadzenia: BBC

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?