AdvertisementThe Boys – finałowy zwiastun jednego z ciekawszych seriali gatunku 2019 roku

Jeszcze tylko kilka dni zostało do premiery adaptacji zostało do premiery adaptacji powieści graficznej Gartha Ennisa. Z tej okazji Amazon wypuścił jeszcze jeden trailer.

Poszerza on nam nieco kontekst fabularny The Boys – od głównej motywacji protagonisty aż po najistotniejsze wątki. I cóż, prawdopodobnie dostaniemy najmocniejszą produkcję superhero tego roku. Czy stanie do walki z największymi mocarzami gatunku? Przekonamy się niebawem.

Zobacz również: The Boys – zobacz zakulisowe wideo o nowym serialu!

The Boys to bardzo brutalny komiks autorstwa Gartha Ennisa (Preacher). Opowiada on o tytułowej grupie mścicieli zajmujących się monitorowaniem poczynań herosów w trykotach, którzy nie cofną się przed niczym, aby pokonać skorumpowanych i zdegenerowanych superbohaterów zwanych Siódemką. Seria znana jest z niezwykle dosadnej brutalności (nawet wybitne Watchmen Moore’a pod tym względem im ustępują) i demitologizacji superherosów. Serial Amazona będzie miał swoją premierę 26 lipca.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?