The Boys – Homelander i Billy Butcher na nowych zdjęciach z 2. sezonu

Niedawno dowiedzieliśmy się, że w The Boys wystąpi nowa, interesująca postać. Teraz możemy rzucić okiem na znanych już nam bohaterów serialu Amazona.

Oto zatem dwa zdjęcia przedstawiające Homelandera i Billy’ego Butchera – dwa zdecydowanie najmocniejsze punkty pierwszej odsłony tej bardzo dobrej adaptacji komiksu. Liczymy, że The Boys w swojej kolejnej odsłonie również utrzyma podobny poziom.

Zobacz również: The Boys – oto świetna, krwawa zapowiedź 2. sezonu!

The Boys jest  adaptacją bardzo brutalnego komiksu autorstwa Gartha Ennisa (Preacher). Opowiada on o tytułowej grupie mścicieli zajmujących się monitorowaniem poczynań herosów w trykotach, którzy nie cofną się przed niczym, aby pokonać skorumpowanych i zdegenerowanych superbohaterów zwanych Siódemką. Seria znana jest z niezwykle dosadnej brutalności (nawet wybitne Watchmen Moore’a pod tym względem im ustępują) i demitologizacji superherosów. Serial Amazona miał swoją premierę 26 lipca. 2. sezon szykowany jest na lato 2020 roku.

Źrodło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Boys

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?