the old guard background Advertisement

The Boys – Karl Urban zdradza, kiedy możemy się spodziewać 2. sezonu

Dekonstrukcja mitu o superherosach okazała się niespodziewanym hitem platformy Amazona. Niemal od razu po zakończeniu premierowego sezonu ogłoszono powstanie kolejnego.

Teraz otrzymaliśmy jednak przybliżoną informację, kiedy The Boys ponownie zawita na ekranach. Karl Urban, czyli serialowy Butcher, udostępnił na swoim Instagramie zdjęcia z dopiskiem, że możemy się spodziewać 2. sezonu w okolicach połowy 2020 roku.

Zobacz również: The Boys – aktor z Agentów T.A.R.C.Z.Y. w 2. sezonie serialu

The Boys jest  adaptacją bardzo brutalnego komiksu autorstwa Gartha Ennisa (Preacher). Opowiada on o tytułowej grupie mścicieli zajmujących się monitorowaniem poczynań herosów w trykotach, którzy nie cofną się przed niczym, aby pokonać skorumpowanych i zdegenerowanych superbohaterów zwanych Siódemką. Seria znana jest z niezwykle dosadnej brutalności (nawet wybitne Watchmen Moore’a pod tym względem im ustępują) i demitologizacji superherosów. Serial Amazona miał swoją premierę 26 lipca.

Źrodło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?