The Boys – pierwszy teaserowy zwiastun adaptacji komiksu Gartha Ennisa!

Na New York Comic Con nie mogło zabraknąć także pierwszego spojrzenia na prawdopodobnie jeden z najbardziej brutalnych produkcji telewizyjnych superhero ostatnich lat. Poniższy teaser jeszcze na to nie wskazuje, ale jeżeli twórcy będą jako tako trzymać się komiksowego rodowodu The Boys, to będzie prawdziwa jazda.

Zobacz również: Daredevil – Bullseye w nowym zwiastunie 3. sezonu!

The Boys to bardzo brutalny komiks autorstwa Gartha Ennisa (Preacher). Opowiada on o tytułowej grupie mścicieli zajmujących się monitorowaniem poczynań herosów w trykotach, którzy nie cofną się przed niczym, aby pokonać skorumpowanych i zdegenerowanych superbohaterów zwanych Siódemką. Seria znana jest z niezwykle dosadnej brutalności (nawet wybitne Watchmen Moore’a pod tym względem im ustępują) i demitologizowacji superherosów. Serial obejrzymy prawdopodobnie w przyszłym roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?