The Boys – w jaki sposób Butcher powrócił na początku 2. sezonu?

W oczekiwaniu na nowy epizod The Boys Amazon wypuścił specjalny materiał, w którym zdradza, co się działo z Billym Butcherem na krótko przed jego powrotem do swojej ekipy.

Otóż grana przez Karla Urbana postać spotkała się ze starym znajomym z nieco dawniejszych czasów. Na wspominkach jednak się nie skończyło.

Zobacz również: The Boys – widzowie amerykańskiego Amazona wściekli na nieudostępnienie całego 2. sezonu

The Boys jest  adaptacją bardzo brutalnego komiksu autorstwa Gartha Ennisa (Preacher). Opowiada on o tytułowej grupie mścicieli zajmujących się monitorowaniem poczynań herosów w trykotach, którzy nie cofną się przed niczym, aby pokonać skorumpowanych i zdegenerowanych superbohaterów zwanych Siódemką. Seria znana jest z niezwykle dosadnej brutalności (nawet wybitne Watchmen Moore’a pod tym względem im ustępują) i demitologizacji superherosów.

Premiera 2. sezonu miała miejsce 3 września na Amazon Prime Video.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?