The Boys – zapowiedź siódmego odcinka 2. sezonu. Nadchodzi zmiana układu sił!

Powoli zbliżamy się do wielkiego finału. A tymczasem już za kilka dni przedostatni odcinek 2. sezonu.

I już teraz można powiedzieć, że naprawdę dużo się dzieje. Przede wszystkim wygląda na to, że Starlight wreszcie została zdekonspirowana. W jaki sposób – o tym się zapewne przekonamy w trakcie epizodu, natomiast bohaterka jest najwyraźniej uwięziona. Poza tym Homelander kontynuuje zabawę w rodzinę, a Butcher grzebie w jego przeszłości.

Zobacz również: The Boys – będzie spin-off! Młodzi superherosi na studiach!

The Boys jest  adaptacją bardzo brutalnego komiksu autorstwa Gartha Ennisa (Preacher). Opowiada on o tytułowej grupie mścicieli zajmujących się monitorowaniem poczynań herosów w trykotach, którzy nie cofną się przed niczym, aby pokonać skorumpowanych i zdegenerowanych superbohaterów zwanych Siódemką. Seria znana jest z niezwykle dosadnej brutalności (nawet wybitne Watchmen Moore’a pod tym względem im ustępują) i demitologizacji superherosów.

Premiera 2. sezonu miała miejsce 3 września na Amazon Prime Video.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowesamsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?