The Crown – jest teaser trzeciego sezonu!

Historia w serialu posunęła się do przodu, a wraz z nią wiek bohaterów i aktorzy ich odgrywający. Na najnowszym teaserze produkcji w roli Elżbiety widzimy Olivię Colman.

The Crown to jeden z największych serialowych sukcesów Netflixa. Nic dziwnego, ponieważ charakteryzuje go świetna scenografia, rewelacyjne aktorstwo i bardzo dobrze nakreślone relacje między postaciami. Tą produkcją Netflix pokazał, że potrafi tworzyć historie na najwyższym poziomie. Oba sezony opowiadające o życiu Elżbiety II oraz jej męża Filipa, zyskały duże grono fanów. Nic dziwnego, że stacja postanowiła kontynuować serię. Teraz udostępniono szerokiej publice pierwszy, krótki teaser, na której możemy zobaczyć Olivię Colman w swojej nowej roli. Nie jest to pierwszy raz, gdy odgrywa królową, bo wcześniej mogliśmy ją zobaczyć w roli królowej Anny w Faworycie.

Zobacz również: The Crown – wiemy, kto zagra księżniczkę Dianę w 4. sezonie!

Premiera trzeciego sezonu przewidziana jest na 17 listopada. W rolach głównych oprócz Olivii Colman występują Tobias Menzies (Gra o Tron) jako książe Filip i Helena Bonham Carter (seria Harry Potter) jako Małgorzata Windsor. Potwierdzono już również, że powstanie czwarty sezon, w którym pojawi się między innymi księżna Diana.

Źródło: twitter.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Crown

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?