The Crown – pierwsze zdjęcie serialowej księżnej Diany

Nie dostaliśmy w swoje ręce jeszcze trzeciego sezonu The Crown, ale czwarty jest już i tak w produkcji. Pojawi się w nim księżna Diana, a teraz możemy się jej lepiej przyjrzeć.

The Crown kontynuuje poruszanie wątków obyczajowych jak i historycznych, które otaczały i bezpośrednio wpływały na Elżbietę II. Nie ma więc mowy, by pominąć kwestię księżnej Diany. Postać, która wzbudzała tak wielkie poruszenie wśród społeczeństwa nie tylko brytyjskiego, ale i światowego musiała pojawić się w serialu. Zadebiutuje ona w produkcji w czwartym sezonie, który aktualnie znajduje się w fazie zdjęciowej. To właśnie z planu pochodzi fotografia jaka pojawiła się w internecie. Widzimy na niej Josha O’Connora i Emmę Corrin, którzy odgrywają księcia Karola i Dianę podczas ich wizyty w Australii.

Fot. Enrico Borra/SplashNews

Zobacz również: Batwoman – pierwsze spojrzenie na serial tuż przed premierą

Małżeństwo księżnej i Karola zdominuje czas ekranowy dopiero w czwartym sezonie, na który będziemy musieli jeszcze sporo poczekać. Na szczęście fani serialu będą mogli już niedługo skupić się na trzeciej odsłonie serii. Okres jaki poruszy to lata 1963-1977. Zobaczymy więc dalszy rozwój związku Małgorzaty oraz wydarzenia takie jak pierwsze lądowanie na księżycu. Premiera na Netflix została wyznaczona na 17 listopada.

Źródło: today.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Crown

 

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?