The Expanse – obsada serialu dziękuje fanom za wsparcie | SDCC 2018

Amazon wyemitował podczas San Diego Comic-Conu specjalny materiał, w którym obsada serialu Expanse dziękuje fanom, za możliwość realizacji czwartego sezonu produkcji.

Wielu fanów The Expanse poczuło się rozczarowana, gdy stacja SyFy ogłosiła, że serial nie otrzyma zamówienia na kolejny sezon. Powstały liczne petycje, które doprowadziły do przejęcia produkcji przez Amazon, o czym poinformował pod koniec maja prezes spółki Jeff Bezos. W materiale pokazanym na San Diego Comic-Conie obsada serialu i ekipa pracująca przy nim podziękowała fanom za wsparcie. Ponadto pokazano również kilka grafik koncepcyjnych czwartego sezonu.

Zobacz również: Czwarty sezon The Expanse pojawi się na platformie Amazon!

Trzeci sezon składał z 13 epizodów i złowieszczo obiecywał, że żadna planeta, asteroida czy też statek nie mógł czuć się bezpieczny. W omawianym rozdziale Ziemia, Mars i Pas Asteroid znajdowały się w stanie wojny. Każda z frakcji walczyła o władzę oraz kontrolę. Obecnie, bardziej niż kiedykolwiek, misja odkrycia sekretu protomolekuły osiąga najwyższy status, a każda, nawet najmniejsza podjęta decyzja może wpłynąć na ostateczne przetrwanie Układu Słonecznego.

Daleka przyszłość. Seria rozgrywa się w skolonizowanej galaktyce, gdzie dwóch nieznajomych nieświadomie pakuje się w rozległą konspirację. Produkcja została oparta na bestsellerze New York Timesa spod pióra Daniela Abrahama oraz Ty’a Francka (ich wspólny pseudonim to James S. A. Corey). Obsada serii składa się z następujących gwiazd: Steven Strait, Shohreh Aghdashloo, Dominique Tipper, Cas Anvar, Wes Chatham i Frankie Adams. Ponadto w trzecim sezonie widzowie zobaczyli również Elizabeth Mitchell oraz Davida Strathairna.

Duet scenarzystów nominowanych do Nagrody Akademii Filmowej – Mark Fergus oraz Hawk Ostby (Ludzkie dzieciIron Man) pełniło funkcję producentów wykonawczych widowiska razem z showrunnerem Narenem Shankarem (Almost HumanGrimm).

Trzeci sezon serialu The Expanse zadebiutował 11 kwietnia. Wyświetleniem produkcji zajęła się wcześniej stacja SyFy.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Amazon Prime

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?