The Flash – stały członek obsady zwolniony za obraźliwe tweety sprzed lat

Wielu z nas wciąż pamięta jeszcze awanturę z Jamesem Gunnem, kiedy reżyser obu części Strażników Galaktyki został na pewien czas odsunięty od projektów związanych z MCU. Tym razem mamy zbliżony problem, choć raczej nie ma co spodziewać się szczęśliwego zakończenia.

Hartley Sawyer, który w The Flash występuje od kilku sezonów w Elongated Mana, został uziemiony przez niechlubną przeszłość. W sieci zawrzało od jego bardzo obraźliwych wpisów sprzed 6 lat. Kipi w nich od m.in. rasistowskich i mizoginistycznych komentarzy. W komentarzach wewnątrz poniższego tweeta znajdzie się jeszcze kilka innych przypadków.

Sam aktor ukorzył się, tłumacząc, że tweety miały mieć jedynie żartobliwy wymiar, ale włodarze stacji CW chyba nie zostali przekonani. Jak na razie nie mamy żadnych informacji, co się stanie z jego wątkiem. Być może w The Flash pojawi się po prostu inny aktor, który odegra tę postać.

Zobacz również: Bane ponownie zawita do rzeczywistości filmów DC?

View this post on Instagram

My words, irrelevant of being meant with an intent of humor, were hurtful, and unacceptable. I am ashamed I was capable of these really horrible attempts to get attention at that time. I regret them deeply. This was not acceptable behavior. These were words I threw out at the time with no thought or recognition of the harm my words could do, and now have done today. I am incredibly sorry, ashamed and disappointed in myself for my ignorance back then. I want to be very clear: this is not reflective of what I think or who I am now. Years ago, thanks to friends and experiences who helped me to open my eyes, I began my journey into becoming a more responsible adult – in terms of what I say, what I do, and beyond. I've largely kept that journey private, and this is another way that I have let so many down. I still have more work to do. But how I define myself now does not take away the impact of my words, or my responsibility for them. I am very sorry.

A post shared by Hartley Sawyer (@hartleysawyer) on

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: CW

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?