The Gifted – zwiastuny 2. sezonu! Wybierz stronę konfliktu!

Nadchodzi woja i będzie ona przypuszczalnie znacznie większa niż konflikt pomiędzy mutantami i ludźmi, a tak przynajmniej wychodzi z najnowszych zapowiedzi 2. sezonu serialu The Gifted. Pod koniec pierwszego rozdziału Polaris i inni członkowie podziemia mutantów uciekli do wewnętrznego kręgu. Aktualne ideologiczne różnice pomiędzy opozycyjnymi stronami ukazano na poniższych zwiastunach. Zarówno podziemie mutantów, jak i wewnętrzny krąg zostają dokładnie prześwietlone w teaserach. Jednakże, czy można wyłonić zwycięzcę tegoż konfliktu bez sprowadzenia zagłady na rasę mutantów?

Zobacz również: Apostle – teaser nowego horroru Netflixa!

Pierwszy zwiastun koncentruje się na podziemiu i sugeruje, że X-Men wybrali je nie bez powodu do kierowania mutantami. Clarice Fong / Blink i John Proudstar / Thunderbird natomiast rozpoczęli romans. Jednakże Eclipse wraz z innymi członkami podziemia są wyraźnie sfrustrowani swoją walką z wewnętrznym kręgiem. Według bohaterki, jej organizacja traci ostatnio dużo ludzi na rzecz opozycyjnego ugrupowania, co znaczącą ją osłabia.

Drugi teaser dotyczy wewnętrznego kręgu. Reeva Payge (Grace Byers) forsownie wkracza na scenę, uważając X-Men za totalną porażkę. Bohaterka wzywa do rewolucji mutantów, w celu wyrzeźbienia sobie odpowiedniego miejsca na Ziemi. W osiągnięciu marzenia nie przeszkadza jej nawet fakt, iż będzie musiała zgładzić tysięce ludzi. Pod koniec teasera ugrupowanie uszczupla się o kilka osób, z powodu popełnia fatalnego błędu – sprzeciwili się rządom Reevy.

Drugi sezon The Gifted zadebiutuje w sieci już 25 września.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia –  Fox Broadcasting Co.

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?