The Knick – powstanie 3 sezon cenionego serialu!

Jak donosi Deadline Steven Soderbergh zapowiedział kontynuację popularnego serialu The Knick. W roli głównej nie zobaczymy już Cilve’a Owena. 

The Knick to serial, który podbił serca widzów i krytyków. Produkcja wyreżyserowana przez zdobywcę Oscara Stevena Soderbergha, z Clivem Owenem w roli głównej opowiadała o lekarzach z początku XX wieku, którzy w odważny, ale i szokujący sposób dokonywali odkryć mających wkrótce stać się fundamentami współczesnej medycyny. Niestety pomimo pozytywnych opinii na temat 1. jak i 2. sezonu serialu telewizja Cinemax zdecydowała się anulować prace nad kolejną serią.

Według doniesień prace nad 3 sezonem (bądź spin offem o nieznanym jeszcze tytule) są już na finiszu. Głównym bohaterem nowej serii zostanie Dr Algernon C. Edwards, w którego ponownie wcieli się Andre Holland.

Akcja serialu The Knick przenosi widzów do Nowego Jorku pierwszych lat ubiegłego wieku, gdzie w szpitalu Kinickerbocker zespół młodych i ambitnych lekarzy wprowadza własne, pionierskie rozwiązania medyczne walcząc o życie i zdrowie pacjentów, których inni skazali już na śmierć.

Źródło: Deadline

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?