Advertisement

The Last of Us – kompozytor z gry dołącza do serialu HBO!

Zróbmy sobie przerwę od bardziej przygnębiających wieści. Jak wiemy od niedawna, kultowe The Last of Us otrzyma telewizyjną adaptację. I wygląda na to, że do ekipy dojdzie nie tylko scenarzysta gry.

Gustavo Santaolalla – który stworzył niezapomniane soundtracki do The Last of Us i dodatku Left Behind, a także zajmie się muzyką w zbliżającej się części drugiej – będzie czuwał nad ścieżką dzwiękową serialu HBO. Poinformował o tym sam scenarzysta:

Zobacz również: Loki – wiemy, kiedy w przybliżeniu serial pojawi się na Disney+! Będzie wcześniej niż zapowiadano?

Opis gry: Opuszczone miasta pochłonięte przez przyrodę. Populacja zdziesiątkowana nowoczesną zarazą. Ci, którzy przetrwali, zabijają się o jedzenie, broń, cokolwiek, co mogą zdobyć. Brutalny Joel i Ellie, nastolatka, która jest odważniejsza i mądrzejsza niż wskazywałby jej wiek, muszą działać wspólnie, jeśli chcą przetrwać podróż przez Stany Zjednoczone.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?