The Mandalorian – Dave Filoni i Bryce Dallas Howard reżyserami także w 2. sezonie

Tak jak w przypadku premierowego sezonu, kontynuacja The Mandalorian utrzymana zostanie w tej samej formule kilku reżyserów.

Tym samym powróci kilka znanych twarzy. Wśród nich wyróżnić można Dave’a Filoniego i Bryce Dallas Howard, którzy działali w 1. sezonie. Wiemy także, że dołączą do nich Carl Weathers, Robert Rodriguez i Peyton Reed, jeden z epizodów stworzy też sam Jon Favreau.

Fot. Disney

Zobacz również: Marvel, Harry Potter i inne hity znów w kinach! Sprawdź, co możesz obejrzeć teraz na dużym ekranie!

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?