the old guard background Advertisement

The Mandalorian – George Lucas pojawił się z wizytą na planie

George Lucas zaskoczył ostatnio fanów, pojawiając się na planie The Mandalorian. Okazja była huczna, bo urodziny Jona Favreau. Oczywiście można się zastanawiać, czy twórca gwiezdnej sagi nie dołożył jakiejś cegiełki do projektu w postaci chociażby dobrej rady, ale przynajmniej póki co się o tym nie dowiemy.

View this post on Instagram

Birthday Surprise

A post shared by Jon Favreau (@jonfavreau) on

View this post on Instagram

#theMandalorian

A post shared by Jon Favreau (@jonfavreau) on

Zobacz również: Halloween rozbija box office!

Po historii Jango oraz Boba Fettów kolejny wojownik wstępuje do uniwersum Gwiezdnych Wojen. Akcja The Mandalorian osadzona jest pomiędzy upadkiem Imperium a utworzeniem Pierwszego Porządku, czyli między Epizodem VI, a VII. Razem z samotnym rewolwerowcem wyruszymy w podróż po odległych zakątkach galaktyki z dala od wpływów Nowej Republiki.

Budżet pierwszego sezonu serialu wyniesie 100 milionów dolarów, co oznacza, że na każdy odcinek będzie przeznaczone 10. Serial trafić ma na disneyowską platformę streamingową, która rusza w 2019 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?