The Mandalorian – gwiazdor Terminatora w obsadzie drugiego sezonu

Dopiero co dowiedzieliśmy się o angażu Rosario Dawson jako Ahsoki Tano, a teraz mamy kolejnego aktora związanego z The Mandalorian. Do produkcji dołączy Michael Biehn.

Gwiazdor Terminatora oraz Obcy – decydujące starcie wejdzie w skład obsady drugiego sezonu The Mandalorian. Na razie nie wiemy jednak kogo zagra Biehn. Angaż emerytowanego Kyle’a Reese’a to jednak ciekawy wybór. Dla aktora będzie to powrót do obszaru kinematografii z ogromną rzeszą widzów. Po sukcesach Terminatora i Obcego, Biehn angażował się bowiem w coraz mniejsze produkcje, aż do takich perełek jak Król Skorpion 4. Rola w serialu Disneya jest więc szansą by znów znaleźć się w świetle jupiterów.

Fot. kadr z filmu Terminator

Zobacz również: The Mandalorian – Gina Carano kończy zdjęcia do 2. sezonu!

Drugi sezon serialu ma pojawić się na platformie Disney+ jeszcze tej jesieni. Nie wiadomo jednak jak na planowaną premierę wpłynie koronawirus. Pandemia jaka występuje na świecie może bowiem pokrzyżować plany twórców i nie pozwolić na produkcję. Wiemy jednak, że część zdjęć już się zakończyła. Tak naprawdę przyszłość serialu, jest więc jedną, wielką niewiadomą. Pozostaje tylko czekać na oficjalne komunikaty wytwórni.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?