the old guard background Advertisement

The Mandalorian – Ludwig Göransson napisze muzykę do serialu!

The Mandalorian będzie pierwszym aktorskim serialem w świecie Gwiezdnych Wojen. Ogłoszono, że muzykę do produkcji napisze Ludwig Göransson.

Göransson był kompozytorem do tegorocznego hitu Marvel Studios- Czarnej Pantery. Poza tym filmem stworzył on ścieżki dźwiękowe do takich produkcji jak Creed 2 czy Venom. Sam muzyk powiedział:

W nadchodzących miesiącach mam nadzieję uhonorować muzyczny krajobraz świata Gwiezdnych Wojen, jednocześnie wprowadzając serial na nowe i nieznane jeszcze muzyczne terytorium. I postaram się pamiętać, że nie mogę próbować.

Göransson

Fot. Deadline

Zobacz również: Staruszek Logan tom 1 – Strefy wojny – recenzja komiksu

Akcja serialu ma rozgrywać się po wydarzeniach przedstawionych w Powrocie Jedi. Protagonistą będzie samotny rewolwerowiec i jeden z Mandalorian, czyli rasy słynnych najemników i łowców nagród. Najbardziej znani są ze swoich  charakterystycznych zbroi – takich, jakie nosili m.in. Boba i Jango Fett.

W obsadzie znaleźli się m.in. Pedro Pascal, Werner Herzog, Nick Nolte, Giancarlo Esposito oraz Gina Carano. Za całość odpowiada Jon Favreau. Serial ma trafić na powstającą właśnie platformę Disneya.

Źródło: comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia:Yahoo

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?