Advertisement

The Mandalorian – następny odcinek pojawi się wcześniej niż zwykle! Powodem Skywalker. Odrodzenie?

Zbliżamy się powoli do finałowego rozdania w świetnie przyjętym serialu Disney Plus. Najbliższy epizod może być naprawdę wyjątkowy.

The Mandalorian zazwyczaj pojawia się w piątki, jednak w tym przypadku zrobi wyjątek i siódmy odcinek zobaczymy już w dniu jutrzejszym. Dlaczego? Wygląda na to, że przez wzgląd na zbliżającą się premierę filmu J. J. Abramsa. Zaraz po epizodzie ma zostać ukazany specjalny materiał związany ze Skywalker. Odrodzenie. Pojawiają się też oczywiście pytania, czy w takim wypadku dostaniemy w serialu jakiś ważny wątek. Pojawiły się nawet spekulacje, że Baby Yoda będzie tą zmienną. Jak będzie? Wkrótce się przekonamy.

The Mandalorian

Disney

Zobacz również: Rian Johnson chciałby pracować przy drugim sezonie The Mandalorian

The Mandalorian na platformie Disney+ pojawił się 12 listopada. Główną rolę gra łowca nagród z tytułowego ludu wojowników kierujących się specyficznym kodeksem. Postać grana przez Pascala będzie trzecim przedstawicielem Mandalorian, który pojawia się w głównej serii Gwiezdnych Wojen. Poprzednio mogliśmy poznać Jango i Boba Fetta. A kolejny rozdział tej historii pojawi się już 29 listopada.

Źródło: We Got This Covered / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?