The Mandalorian – nie będzie przedpremierowych odcinków dla prasy. Nowe plakaty bohaterów

Zazwyczaj kiedy na antenę powoli wchodzi jakiś wielki hit, dziennikarze otrzymują odcinek lub więcej przed wszystkimi. Tym razem jednak do tego nie dojdzie.

Innymi słowy, The Mandalorian będzie dostępny dla wszystkich dopiero od 12 listopada. Czemu Disney jest tak bardzo ostrożny w tej kwestii? Podobno serial ma porządnie wstrząsnąć posadami uniwersum Gwiezdnych Wojen, zatem twórcom bardzo zależy na tym, aby absolutnie nic nie wyciekło. Cóż, wygląda na to, że mamy na co czekać.

Tymczasem poniżej możecie rzucić okiem na nowe plakaty prezentujący bohaterów serialu.

Zobacz również: The Mandalorian – są pierwsze opinie o serialu!

The Mandalorian na platformie Disney+ pojawi się już 12 listopada. W głównej roli zobaczymy łowcę nagród z tytułowego ludu wojowników kierujących się specyficznym kodeksem. Postać grana przez Pascala będzie trzecim przedstawicielem Mandalorian, który pojawia się w głównej serii Gwiezdnych Wojen. Poprzednio mogliśmy poznać Jango i Boba Fetta.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?