The Mandalorian – nowe szkice przedstawiające tytułowego bohatera i IG-11!

Minęło nieco czasu, odkąd zobaczyliśmy cokolwiek nowego związanego z The Mandalorian. Teraz pojawiły się wreszcie ciekawe zarysy ważnych postaci.

Strona Making Star Wars udostępniła w Internecie nowe szkice koncepcyjne. Przedstawiają one tajemniczego tytułowego bohatera The Mandalorian, a także droida-zabójcę – IG-11. Wcześniej fani spodziewali się bardziej znanego z sagi „krewniaka”, czyli IG-88, ale wygląda na to, że twórcy nie będą go mieszać do historii.

Zobacz również: The Mandalorian dostanie drugi sezon!

Akcja serialu ma rozgrywać się po wydarzeniach przedstawionych w Powrocie Jedi. Protagonistą będzie samotny rewolwerowiec i jeden z Mandalorian, czyli rasy słynnych najemników i łowców nagród. Najbardziej znani są oni ze swoich charakterystycznych zbroi – takich, jakie nosili m.in. Boba i Jango Fett.

W obsadzie znaleźli się m.in. Pedro Pascal, Werner Herzog, Nick Nolte, Giancarlo Esposito oraz Gina Carano.  Serial ma trafić na powstającą właśnie platformę Disneya.

Źródło: Making Star Wars / Ilustracja wprowadzenia: Comic Book

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?