The Mandalorian – Pedro Pascal zdradził imię swojej postaci

Przedwczoraj ukazał się wreszcie premierowy epizod flagowej produkcji Disney Plus. I póki co większość opinii jest niezwykle pozytywna.

Tymczasem Pedro Pascal, odtwórca roli tytułowego tajemniczego łowcy nagród, podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat występu w The Mandalorian w specjalnym kilkuminutowym wywiadzie. Polecamy go obejrzeć w całości, bo jest całkiem sporo ciekawych informacji o np. okolicznościach angażu aktora, jednak chyba najciekawszą informacją jest wypowiedzenie imienia swojego bohatera (2:33, jeśli ktoś byłby tylko tym zainteresowany). Ze sposobu wymawiania możemy zakładać, że nasz Mandalorianin nazywa się Din Jarron.

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka: 1. sezon The Mandalorian

Co jasne, póki co pod względem fabularnym nie jest to zbyt pomocna informacja (zresztą w innym przypadku byłoby to osobliwe, biorąc pod uwagę to, że jak dotąd Disney bardzo stara się dawać jak najmniej tropów), jednak wiemy przynajmniej, że Mandalorianin nie będzie bezimiennym śmiałkiem, wzorem np. antywesternów Sergio Leone. Wątpliwe stają się także jakiekolwiek koligacje postaci z chociażby Bobą Fettem.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Lupus pisze:

Raczej Dyn Jarren 😉

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?