The Mandalorian – poznaliśmy opisy 4,5 i 6 rozdziału!

Jedną z większych zalet pierwszego disneyowskiego serialu live-action jest to, że tak naprawdę z odcinka na odcinek nie do końca wiemy, co nas może czekać.

The Mandalorian jak do tej pory zaprezentował nam trzy zupełnie odrębne epizody o samotnym łowcy nagród i pewnym malcu, który stanowi miniaturową wersję legendarnego mistrza Jedi. Co nam zaserwuje nowy rozdział? Ciężko powiedzieć, ale dzięki IGN dostaliśmy wstępne opisy poszczególnych historii, które nas czekają.

  • Epizod 4: Mandalorianin łączy siły z byłym żołnierzem, by chronić wioskę przed najeźdźcami.
  • Epizod 5: Mandalorianin pomaga początkującemu łowcy nagród, który trafił na zadanie, które go przerasta
  • Epizod 6: Mandalorianin dołącza do zespołu łowców nagród na niebezpieczną misję.

Trzeba przyznać, że nie jest tego zbyt wiele, ale przynajmniej mamy jakiekolwiek konkretniejsze informacje. Nadal pozostaje wiele znaków zapytania. Przede wszystkim, jaką rolę pełnić będzie Baby Yoda – największa rewelacja pierwszych rozdziałów serialu platformy Disney Plus? W końcu nasz protagonista już zdążył poznać się na zdolnościach tej niezwykle rzadko spotykanej istoty – i to aż za dobrze. Czyżby zszedł na drugi plan? A może – przynajmniej tymczasowo – zostanie skierowany w jakieś inne miejsce?

Pamiętajmy także o grupie łowców nagród, która została rozgromiona w trzecim epizodzie. Większość z nich, rzecz jasna, poległa, lwia część ocalałych zaś raczej nie stanowi jakiegokolwiek zagrożenia. Jednak w dalszym ciągu cudem ocalały przywódca gildii bez wątpienia będzie szukać zemsty za to, ile stracił, a także za zdradę swojego nie tak dawno najlepszego pracownika. Wieść o tych wydarzeniach mogła się również roznieść nieco dalej, niżby nasz tytułowy bohater na to liczył.

Zobacz również: The Mandalorian – oto szkice koncepcyjne z epizodu drugiego!

The Mandalorian na platformie Disney+ pojawił się 12 listopada. Główną rolę gra łowca nagród z tytułowego ludu wojowników kierujących się specyficznym kodeksem. Postać grana przez Pascala będzie trzecim przedstawicielem Mandalorian, który pojawia się w głównej serii Gwiezdnych Wojen. Poprzednio mogliśmy poznać Jango i Boba Fetta. A kolejny rozdział tej historii pojawi się już 29 listopada.

Źródło: IGN / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?