The Mandalorian – Rosario Dawson i Timothy Olyphant oficjalnie w 2. sezonie!

Wygląda na to, że doniesienia o pojawieniu się dwóch znanych nazwisk w obsadzie nowej serii The Mandalorian potwierdziły się.

Na instagramowym profilu duńskiego Disney Plus wyświetlono oficjalne potwierdzenie pojawienia się Rosario Dawson oraz Timothy’ego Olyphanta w 2. sezonie produkcji. Nie potwierdzono jeszcze ich ról, ale mówi się, że ta pierwsza zagra Ahsokę Tano, gwiazda Deadwood zaś miałby wystąpić w roli Cobba Vantha, pochodzącego z książek uniwersum SW byłego niewolnika z Tatooine, który stał się stróżem prawa, a nawet burmistrzem Wolnego Miasta.

Akcja The Mandalorian rozgrywa się między wydarzeniami z Powrotu Jedi i Przebudzenia Mocy. Kosmiczny western opowiada o tytułowym łowcy nagród, który postanawia podjąć się ochrony tajemniczej istoty, na którą dostał wcześniej zlecenie. Twórcą serialu jest Jon Favreau. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się Pedro Pascal, Gina Carano, Werner Herzog, Nick Nolte, Taika Waititi, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Premiera już 30 października.

Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: Disney

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?