The Mandalorian – są pierwsze opinie o serialu!

Do premiery nowego serialu ze świata Gwiezdnych Wojen jeszcze daleko, ale garstka wybrańców miała okazję zobaczyć pół pierwszego odcinka. W ich oczach The Mandalorian to serial spełniający wszelkie oczekiwania.

W swoich wrażeniach, osoby, które obejrzały materiał, chwalą go za wiele różnorodnych elementów. Pojawiają się głosy, że to po pierwsze po prostu świetna produkcja  porywająca widzów w wir przygody. Oprócz tego, The Mandalorian ma też jednak w ciekawy sposób poszerzać uniwersum i dokładać do niego kolejne ciekawe detale. Niektórzy zwracają również uwagę na poziom z jakim wykonano serial. Ma on być wręcz nie do odróżnienia od filmów. Nie mamy tu do czynienia z widocznymi brakami budżetu. Zamiast tego, wygląda niczym kinowa produkcja podzielona na odcinki. Wygląda więc na to, że pozostaje nam czekać z niecierpliwością na premierę produkcji.

Zobacz również: Terminator: Mroczne przeznaczenie – pojawiły się pierwsze opinie

The Mandalorian na platformie Disney+ pojawi się już 12 listopada. W głównej roli zobaczymy łowcę nagród z tytułowego ludu wojowników kierujących się specyficznym kodeksem. Postać grana przez Pascala będzie trzecim przedstawicielem Mandalorian, który pojawia się w głównej serii Gwiezdnych Wojen. Poprzednio mogliśmy poznać Jango i Boba Fetta.

Źródło: collider.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?