The Mandalorian – Taika Waititi podłoży głos słynnemu droidowi-zabójcy?

Jak dotąd informacji o produkcji Jona Favreau było jak na lekarstwo. Teraz jednak może to ulec zmianie, jako że The Mandalorian ma być promowany na najbliższym Star Wars Celebration.

Póki co Favreau podzielił się zdjęciem, na którym Taika Waititi – mający wyreżyserować jeden z odcinków – stoi tak, jakby podkładał głos pod IG-88, droida-zabójce należącego do najgroźniejszych łowców nagród w galaktyce.

Zobacz również: John Wick 3: Parabellum – tytułowy bohater kontra świat zabójców! Oto zwiastun

Akcja serialu ma rozgrywać się po wydarzeniach przedstawionych w Powrocie Jedi. Protagonistą będzie samotny rewolwerowiec i jeden z Mandalorian, czyli rasy słynnych najemników i łowców nagród. Najbardziej znani są ze swoich  charakterystycznych zbroi – takich, jakie nosili m.in. Boba i Jango Fett.

W obsadzie znaleźli się m.in. Pedro Pascal, Werner Herzog, Nick Nolte, Giancarlo Esposito oraz Gina Carano. Za całość odpowiada Jon Favreau. Serial ma trafić na powstającą właśnie platformę Disneya.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?