Advertisement

The Mandalorian to najczęściej piracony serial 2019 roku

Czy kogoś to jeszcze dziwi? Serial Disneya ma poważne problemy z piractwem związanym z ich nowym serialem.

The Mandalorian póki co spełnia oczekiwania z nawiązką i jest jednym z pozytywnych objawień listopada. Problem w tym, że aby obejrzeć tę produkcję w pełni legalnie, należy zapłacić za platformę Disney Plus, która nie jest dostępna na terenie naszego kraju. Z tego też tytułu nawet ci, którzy chcą zapłacić za usługę, mają z tym problem. I gdy ostatnia deska ratunku – czyli VPN-y – zawodzi, sięgają po bardziej ekstremalne środki.

Poważniejszym kłopotem są hakerzy, którzy czyhają na hasła użytkowników, którzy wykupili abonamenty, i teraz sprzedają konta na różnych aukcjach. Cóż, w przyszłym roku coraz więcej krajów będzie miało oficjalny dostęp do Disney Plus, co powinno rozwiązać przynajmniej część problemów.

The Mandalorian

Fot. Disney

Zobacz również: The Mandalorian – Pedro Pascal zdradził imię swojej postaci

The Mandalorian na platformie Disney+ pojawił się 12 listopada. Główną rolę gra łowca nagród z tytułowego ludu wojowników kierujących się specyficznym kodeksem. Postać grana przez Pascala będzie trzecim przedstawicielem Mandalorian, który pojawia się w głównej serii Gwiezdnych Wojen. Poprzednio mogliśmy poznać Jango i Boba Fetta.

Źródło: torrentfreak.com / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?