The Mandalorian – ujawniono oficjalną obsadę serialu!

Pojawiły się ważne informacje dotyczące obsady The Mandalorian Jona Favreau.

Już od pewnego czasu wiemy, że głównego bohatera – samotnego rewolwerowca podróżującego po galaktyce – zagra Pedro Pascal, wspominano też o Nicku Noltem oraz Ginie Carano. Teraz dochodzą jeszcze Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Emily Swallow (Nie z tego świata), Carl Weathers (Predator), Omid Abtahi (Amerykańscy bogowie) oraz Werner Herzog (Grizzly Man).

Mandalorian

kadr z serialu Breaking Bad

Zobacz również: Predator – alternatywny kosmiczny zabójca na niewykorzystanym szkicu koncepcyjnym

Akcja serialu ma rozgrywać się po wydarzeniach przedstawionych w Powrocie Jedi. Protagonistą będzie samotny rewolwerowiec i jeden z Mandalorian, czyli rasy słynnych najemników i łowców nagród. Najbardziej znani są ze swoich  charakterystycznych zbroi – takich, jakie nosili m.in. Boba i Jango Fett.

Budżet pierwszego sezonu serialu wyniesie 100 milionów dolarów. Oznacza to, że na każdy odcinek będzie przeznaczone 10. Serial trafić ma na disneyowską platformę streamingową, która rusza w 2019 roku. W międzyczasie trwają też prace nad serią poświęconą Cassianowi Andorowi – bohaterowi znanego z filmu Łotr 1: Gwiezdne wojny – historie.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?