Advertisement

The Mandalorian – w 2. sezonie pojawi się postać z filmów sagi?

Serial Disney Plus już dobiegł końca, ale już teraz pojawiło się sporo spekulacji odnośnie kontynuacji tego wielkiego hitu Disneya.

The Mandalorian bez wątpienia spełnił oczekiwania z nawiązką, odzyskując zaufanie wielu fanów zaniepokojonych tym, w którą stronę zmierza uniwersum pod batutą studia Myszki Miki. Teraz mówi się, że jest szansa na to, by w sezonie drugim pojawiła się postać znana z gwiezdnej sagi. Póki co jeszcze nie znamy jednak żadnych konkretów. Serial umiejscowiony jest na krótko po Powrocie Jedi, więc raczej chodzi o starą gwardię. Nie wiadomo, czy doniesienia są prawdziwe, jednak mimo wszystko dzieli się nimi portal Deadline, co daje szanse na ich wiarygodność.

The Mandalorian

Fot. Disney

Zobacz również: The Mandalorian – recenzja 1. sezonu serialu Disneya

Serial na platformie Disney+ pojawił się 12 listopada 2019 roku. Głównym bohaterem jest łowca nagród z tytułowego ludu wojowników kierujących się specyficznym kodeksem. Postać grana przez Pedro Pascala to trzeci przedstawiciel Mandalorian, który pojawia się w produkcjach aktorskich ze świata Gwiezdnych Wojen. Poprzednio mogliśmy poznać Jango i Boba Fetta. Premierę miały już wszystkie odcinki pierwszego sezonu.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia:  kadr z serialu The Mandalorian

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?