Advertisement
banner

The Mandalorian – wyciekł zwiastun serialu! Opublikowano oficjalne zdjęcia!

Gra o tron swoją drogą, tymczasem pojawiły się pierwsze materiały dotyczące The Mandalorian pierwszej aktorskiej serii należące do uniwersum gwiezdnej sagi.

Poniżej możecie zobaczyć nagrany materiał z panelu poświęconego serialowi Jona Favreau, a także pierwsze zdjęcia przedstawiające bohaterów tej obiecującej superprodukcji.

Zobacz również: Gra o Tron – Zwiastun kolejnego odcinka! Nadchodzi wielka bitwa!

Akcja serialu ma rozgrywać się po wydarzeniach przedstawionych w Powrocie Jedi. Protagonistą będzie samotny rewolwerowiec i jeden z Mandalorian, czyli rasy słynnych najemników i łowców nagród. Najbardziej znani są ze swoich  charakterystycznych zbroi – takich, jakie nosili m.in. Boba i Jango Fett.

W obsadzie znaleźli się m.in. Pedro Pascal, Werner Herzog, Nick Nolte, Giancarlo Esposito oraz Gina Carano. Za całość odpowiada Jon Favreau. Serial ma trafić na powstającą właśnie platformę Disneya.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Lucasfilm

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?