The New Pope – Jude Law i John Malkovich w obsadzie następcy Młodego papieża

Zdjęcia do The New Pope, bo taki tytuł nosi następca Młodego papieża, rozpoczną się w listopadzie tego roku we Włoszech. W obsadzie zobaczymy Johna Malkovicha oraz ponownie Jude’a Law.

Bez wątpienia najciekawszą informacją jest ta, że w The New Pope zobaczymy Jude’a Law. Jak wiemy, nowa produkcja Sorrentino opowiadać ma inną historię i zastanawiające jest, czy Law wystąpi w roli Lenny’ego Belardo, którego grał w Młodym papieżu. Bo chociaż The New Pope będzie nową serią, to pewne elementy z Młodego papieża mogą w niej wystąpić.

John Malkovich, który obecnie pracuje nad The ABC Murders dla BBC One, ma zagrać główną rolę w nowym projekcie włoskiego reżysera. Nie wiadomo jednak, czy postać ta będzie tytułowym papieżem.

The New Pope Malkovich

Fot. indiewire.com

Zobacz również: John Malkovich w roli Herkulesa Poirot na nowym plakacie!

Za produkcję serialu odpowiadać będzie, tak jak w przypadku Młodego papieżu, HBO i Sky Atlantic. Reżyserię ponownie zajmie się Paolo Sorrentino, a scenariusz to efekt współpracy reżysera z Umberto Contarello. Reszta obsady i twórców nie jest jeszcze znana.

Ostatnie, co wyszło spod rąk i oczu Włocha, to dwuczęściowy film Loro, będący biografią Silvio Berlusconiego. Polska data premiery filmu planowana jest na przełom sierpnia i września tego roku.

Źródło: indiewire.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Boks, filmy, futbol. To moje trzy pasje. A Marlon Brando, Tom Hardy i Christian Bale to moja trójca święta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?