Advertisement

The Twilight Zone – Zazie Beetz i Betty Gabriel w obsadzie projektu!

Do premiery nowego show autorstwa Jordana Peele’ego, a mowa tutaj o The Twilight Zone, zostało już mniej niż jeden miesiąc. Niemniej wspomniany twórca ciągle nie zakończył kompletowania obsady swojego projektu. Zatem do powstającego widowiska Peele’ego dołączyły właśnie Zazie Beetz i Betty Gabriel.

Zazie Beetz

Fot.: Peter Andrews

Zobacz również: To my – mamy pierwsze opinie! Hit czy może kit? Sprawdź, co piszą krytycy!

Peele ciężko pracuje nad nową serią, będącą odświeżonym spojrzeniem na kultowy pierwowzór autorstwa Roda Serlinga z 1959 roku. Podobnie, jak oryginał, a także jego późniejsze kontynuacje, realizowany projekt będzie eksplorować społeczne problemy, ludzką naturę oraz moralność poprzez zjawiska nadprzyrodzone i pokrętne opowieści. Brzmi ciekawie? Scenarzysta, producent i zarazem aktor będzie pełnił funkcję narratora każdego odcinka.

Obsada projektu składa się m.in. z następujących gwiazd: Adam Scott, Allison Tolman, Steven Yeun, Tracy Morgan, Seth Rogen, Ike Barinholtz, Sanaa Lathan, Kumail Nanjiani i Rhea Seehorn.

Seria zadebiutuje w serwisie streamingowym CBS All Access już 1 kwietnia. Wówczas zostaną wyświetlone dwa odcinki. Następnie epizody będą pojawiać się co tydzień, począwszy od 11 kwietnia.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia – ANGELA WEISS

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?