The Umbrella Academy – pierwsze recenzje 2. sezonu. Jak wyszło?

Kilka dni dzieli nas od premiery jednej z najciekawszych produkcji roku, jeśli chodzi o ten gatunek. W sieci pojawiły się pierwsze recenzje.

I póki co jest znakomicie. Po 28 recenzjach aż 96% z nich jest pozytywnych. Krytycy chwalą The Umbrella Academy przede wszystkim za świetne kreacje aktorskie, przemyślany scenariusz i nade wszystko znakomitą kontynuację losów znanych nam bohaterów, która ma przewyższać sezon pierwszy.

Zobacz również: Emmy 2020 – ogłoszono nominacje! Watchmen królem polowania!

Serial The Umbrella Academy jest oparty na serii popularnych, wyróżnionych nagrodą Eisnera komiksów i powieści graficznych stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya (My Chemical Romance). Serial na zlecenie Netflix został wyprodukowany przez Universal Cable Productions. Jego producentami wykonawczymi są Steve Blackman oraz Jeff F. King, Mike Richardson, Keith Goldberg, Gerard Way i Gabriel Bám.

Steve Blackman powróci jako showrunner w 10-odcinkowej kontynuacji. Premiera 2. sezonu odbędzie się 31 lipca.

Źródło: Rotten Tomatoes / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?