The Umbrella Academy – zwiastun 2. sezonu!

Pod koniec miesiąca czeka nas triumfalny powrót tego szalonego serialu. Póki co nareszcie możemy zobaczyć pełny zwiastun.

W drugim rozdziale The Umbrella Academy będzie jeszcze dziwniej niż dotąd. Po wydarzeniach z finału poprzedniego sezonu tytułowi bohaterowie cofnęli się w czasie, by… wywołać kolejny potencjalny koniec świata. Teraz dysfuncyjna rodzinka musi znaleźć przyczynę czasowych anomalii.

Zobacz również: Gwiazdy produkcji Netfliksa głosują w Eurowizji, czyli kolejne zabawne wideo!

Serial The Umbrella Academy jest oparty na serii popularnych, wyróżnionych nagrodą Eisnera komiksów i powieści graficznych stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya (My Chemical Romance). Serial na zlecenie Netflix został wyprodukowany przez Universal Cable Productions. Jego producentami wykonawczymi są Steve Blackman oraz Jeff F. King, Mike Richardson, Keith Goldberg, Gerard Way i Gabriel Bám.

Steve Blackman powróci jako showrunner w 10-odcinkowej kontynuacji. Premiera 2. sezonu odbędzie się 31 lipca.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?