The Walking Dead – Andrew Lincoln powróci jako reżyser?

Od dawna już wiemy, że dla serialowego Ricka Grimesa 9. sezon jest ostatnim w The Walking Dead. Okazuje się jednak, że aktor może w przyszłości powrócić do produkcji, która wypromowała jego nazwisko – tylko że w nieco innej roli.

W jednym z wywiadów Andrew Lincoln przyznał, że ma zamiar przyjrzeć się pracy na planie najnowszej serii, aby przygotować się do ewentualnego reżyserowania 10. sezonu.

Nie mógłbym zupełnie odciąć się od serialu, nie dałbym rady. Bardzo zaangażowałem się w tę historię.

The Walking Dead

Fot. Materiały prasowe

W najnowszym sezonie spotkamy ocalałych półtora roku po zakończeniu wojny ze Zbawcami. To czas względnego spokoju pomiędzy grupami, które nadal pod przywództwem Ricka, współpracują ze sobą, próbując odbudować cywilizację. Jednak sielanka nie może trwać zbyt długo, bo świat, który znali szybko się zmienia i tam gdzie zniszczeniu ulegnie dzieło człowieka, wkraczać będą siły natury.
W miarę upływu czasu bohaterowie ponownie staną przed nieoczekiwanymi przeszkodami, niebezpieczeństwem i oczywiście zombie. Jednak prawdziwe zagrożenie, które na nich czeka, dopiero nadejdzie, a cywilizacja nad którą tak ciężko pracowali okazuje się być zagrożona.
Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?