Advertisement

FOX pokazuje kolejne zdjęcia z 10. sezonu The Walking Dead

Do 7 października, gdy na kanale FOX zadebiutuje dziesiąta odsłona The Walking Dead, pozostało coraz mniej czasu. W kolejnym tygodniu oczekiwania na nowe odcinki FOX udostępnia zdjęcia z serialu i podgrzewa atmosferę, ujawniając imię dziecka Rosity.

Fani The Walking Dead nie mogą spać spokojnie. Od kilku tygodni stacja FOX karmi ich nowymi materiałami i ciekawostkami z najnowszej odsłony serialu. Nie inaczej jest i w tym tygodniu. Producentka wykonawcza i showrunnerka serialu Angela Kang zdradziła właśnie imię dziecka Rosity, które pojawi się w dziesiątym sezonie The Walking Dead. Okazuje się, że w wyborze imienia dla dziewczynki pomogła wcielająca się w Rositę aktorka Christian Serratos. Imię Socorro (albo po prostu Coco), co po hiszpańsku oznacza “pomoc” lub “ratunek”, od pokoleń było nadawane kobietom w rodzinie Serratos.
Aktor Josh McDermitt wyznał z kolei, że jego postać, Eugene, wciąż uwikłana w miłosny czworokąt pomiędzy Rositą, ojcem dziecka Siddiqiem i chłopakiem Rosity Gabrielem, odegra szczególną rolę w życiu Socorro.
Na nowych zdjęciach z 10. sezonu The Walking Dead, które pokazał FOX, widzimy właśnie Rositę, Eugene’a i małą Coco.
The Walking Dead FOX

Fot. FOX

Zobacz również:The Boys – Karl Urban na zdjęciu z planu 2. sezonu

W dziesiątym sezonie The Walking Dead  akcja toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z poprzedniej serii, kiedy to podczas ostrej zimy grupa ocalałych odważyła się przejść na terytorium Szeptaczy. Bohaterowie wciąż zmagają się z następstwami potwornego pokazu mocy Alfy (Samantha  Morton) i niechętnie respektują nowe granice, które zostały im narzucone. Ocaleni zbierają siły i formują szyki, przygotowując się do nieuniknionej bitwy.
Szeptacze są jednak dużo większym zagrożeniem, przy którym bledną wszystkie dotychczasowe wyzwania, z jakimi kiedykolwiek zmagali się Ocaleni. Nadchodząca walka wydaje się być skazana na przegraną. Wszechobecne pytania o plan działania i paraliżujący strach zarażają grupę, doprowadzając do paranoi i konfliktów, które dla Ocalałych okazują się nie lada testem. Nadzieja, że cywilizacja może przetrwać w świecie wypełnionym umarłymi, wisi na włosku…
Co jeszcze wydarzy się w 10 sezonie The Walking Dead? Jaki los czeka małą Coco? Jak potoczy się dalej historia miłosnego czworokąta z Rositą w roli głównej? Na te pytania będzie można znaleźć odpowiedź już 7 października o godzinie 22:00 na kanale FOX.
Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: FOX

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?