Advertisement
Advertisementpixel

The Walking Dead – nowa zapowiedź 9. sezonu

W Internecie pojawiła się nowy teaser najnowszej serii The Walking Dead. W nim zaś zapowiedziano Szeptaczy, którzy mają się pojawić w nadchodzącej drugiej połowie sezonu.

TWD Facebook Premiere

GET READY! We got something that’s going to make your head turn!Don’t miss the RETURN of #TWD 2.10 at 9/8c!

Opublikowany przez The Walking Dead Niedziela, 6 stycznia 2019

Zobacz również: Aquaman z największymi dochodami w box office ze wszystkich filmów DC!

W najnowszym sezonie spotkamy ocalałych półtora roku po zakończeniu wojny ze Zbawcami. To czas względnego spokoju pomiędzy grupami, które nadal pod przywództwem Ricka, współpracują ze sobą, próbując odbudować cywilizację. Jednak sielanka nie może trwać zbyt długo, bo świat, który znali szybko się zmienia i tam gdzie zniszczeniu ulegnie dzieło człowieka, wkraczać będą siły natury.
W miarę upływu czasu bohaterowie ponownie staną przed nieoczekiwanymi przeszkodami, niebezpieczeństwem i oczywiście zombie. Jednak prawdziwe zagrożenie, które na nich czeka, dopiero nadejdzie, a cywilizacja nad którą tak ciężko pracowali okazuje się być zagrożona.
Źródło: Facebook / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Walking Dead

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?