The Walking Dead – Samantha Morton przedstawia kulisy 10. sezonu serialu

Z tygodnia na tydzień fani uniwersum zombie są coraz bliżej premiery 10. sezonu The Walking Dead, a to oznacza, że czas na kolejną ciekawostkę zza kulis świata żywych trupów! Tym razem FOX ujawnia wideo z Samanthą Morton w roli głównej. Aktorka pokazuje zaplecze kręcenia serialu i zapowiada, że tegoroczny sezon będzie ekscytujący, ale również przerażający!

Już w październiku nad światem zagoszczą czarne chmury (i nie będzie to oznaka pierwszych dni jesieni). Od 7 października niebezpieczeństwo stanie się codziennością, bo na kanale FOX pojawi się  10. sezon budzącego grozę serialowego klasyka – The Walking Dead!
Tym razem FOX przygotował wideo, w którym Samantha Morton, odtwórczyni roli Alfy, zapowiada najnowszy sezon serialu. Co ujawniła aktorka? Tego można dowiedzieć się w poniższym filmie:

Zobacz również: The Mandalorian wyjaśni nam jak powstał Najwyższy Porządek

W dziesiątym sezonieThe Walking Dead akcja toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z poprzedniej serii, kiedy to podczas ostrej zimy grupa ocalałych odważyła się przejść na terytorium Szeptaczy. Bohaterowie wciąż zmagają się z następstwami potwornego pokazu mocy Alfy (Samantha Morton) i niechętnie respektują nowe granice, które zostały im narzucone. Ocaleni zbierają siły i formują szyki, przygotowując się do nieuniknionej bitwy.
Szeptacze są jednak dużo większym zagrożeniem, przy którym bledną wszystkie dotychczasowe wyzwania, z jakimi kiedykolwiek zmagali się Ocaleni. Nadchodząca walka wydaje się być skazana na przegraną. Wszechobecne pytania o plan działania i paraliżujący strach zarażają grupę, doprowadzając do paranoi i konfliktów, które dla Ocalałych okazują się nie lada testem. Nadzieja, że cywilizacja może przetrwać w świecie wypełnionym umarłymi, wisi na włosku…
Co wydarzy się w 10 sezonie The Walking Dead? Tego będzie się można dowiedzieć już 7 października o godzinie 22:00 na kanale FOX.
Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?