the old guard background Advertisement

Titans – 3. sezon wprowadzi Barbarę Gordon?!

Jak wiadomo, Warner Bros. dalej inwestuje w swój pierwszy hit na platformie DC Universe. Póki co jednak nie wiemy zbyt wiele o tym projekcie. Pojawiają się jednak bardzo ciekawe doniesienia.

2. sezon Titans dał nam przede wszystkim Deathstroke’a i Bruce’a Wayne’a – teraz pojawić się może kolejna ważna postać z uniwersum. Chodzi o Barbarę Gordon, jednak bynajmniej nie w roli Batgirl. Zapewne więc chodzi o Oracle. Co więcej, wedle najnowszej plotki Barbara ma zostać komisarzem Gotham po śmierci swojego ojca.

titans

Zobacz również: Najlepsze thrillery 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Pierwszy sezon okazał się bardzo dużym sukcesem komercyjnym mimo mieszanych recenzji krytyków. Titans rozpędziło rozwój platformy streamingowej DC, dzięki czemu dostaliśmy później takie seriale jak rewelacyjny Doom Patrol.

Premiera kontynuacji odbyła się 6 września tego roku. W rolach głównych występują Brenton Thwaites, Teagan Croft, Anna Diop oraz Ryan Potter.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?