Titans – Barbara Gordon na pokładzie 3. sezonu!

Wygląda na to, że Córka komisarza Gordona, znana bardziej jako Batgirl, a potem Oracle (po tym, jak strzał Jokera posłał ją na wózek inwalidzki) zagości w nowej odsłonie Titans.

Wiemy to od Borisa Mojsovskiego, który zajmuje się zdjęciami do nowej serii. Podopieczna Batmana oraz współzałożycielka Birds of Prey ma na pewno pojawić się w pierwszym odcinku Titans. Potwierdziły się zatem wcześniejsze spekulacje z nią związane, nie znamy jednak dalszych szczegółów sezonu.

titans

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Dobre seriale Netflix godne polecenia! Ranking seriali!

Pierwszy sezon okazał się bardzo dużym sukcesem komercyjnym mimo mieszanych recenzji krytyków. Titans rozpędziło rozwój platformy streamingowej DC, dzięki czemu dostaliśmy później takie seriale jak rewelacyjny Doom Patrol.

Premiera kontynuacji odbyła się 6 września tego roku. W rolach głównych występują Brenton Thwaites, Teagan Croft, Anna Diop oraz Ryan Potter.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?