Titans – Minka Kelly podkreśla realistyczne podejście do postaci Hawk & Dove

W związku z pojawiającymi się nowymi informacjami o kolejnym serialu na podstawie komiksów DC, grająca członkinię tytułowej supergrupy Minka Kelly opowiedziała nieco o swojej postaci.

Twórcy ujawniają, że Titans będzie prezentowało dość mroczny ton, sami superherosi zaś zostaną ujęci z mocno realistycznej strony. Podczas jednego z wywiadów Kelly opowiadała jak jej postać Dove oraz partnerujący jej Hawk (Alan Ritchson) będą się prezentowali w serialu:

Jako Dove jestem zaznajomiona ze sztuką baletu, gimnastyką i Jiu-Jitsu, więc jestem całkiem utalentowana. Mogę walczyć, mam super kostium i skrzydła. Mam 30-funtowe skrzydła, ale nie latam dzięki nim, bo to byłoby nierealistyczne. Służą mi jako tarcza, a także jako broń. Jeżeli chodzi o style walki, to oboje mamy swoje indywidualne podejścia do tej materii. Mój można porównać do tego, co robi tancerka.

Aktorka dodaje jeszcze, że Hawk i Dove będą symbolizować Wojnę i Pokój. Choć więc większość mistycznych elementów związanych z bohaterami raczej zostanie usunięta przez wzgląd na konwencję serialu, powyższe cechy mogą wpływać na sposób walki rzeczonej pary.

Minka Kelly jako Dove

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Avengers: Wojna bez granic – możemy jeszcze zobaczyć dodatkowe pół godziny historii Thanosa!

Opis: Produkcja przedstawi jedną z najpopularniejszych drużyn, jakie istnieją w komiksach. W jej skład wchodzą młodzi adepci, którzy aspirują do bycia superbohaterami. W tej serii, nastawionej na akcję i przygodę, Dick Grayson wychodzi z cienia, aby stać się liderem dla grupy nieulękłych bohaterów takich jak Starfire, Raven i inni.

Producentami serialu są: Greg Berlanti (Arrow, Flash, Supergirl, Legends od Tomorrow), Akiva Goldsman (Piękny umysł, Człowiek ringu, Star Trek: Discoveryoraz Geoff Johns (Arrow, Flash).

Premiera Titans zaplanowana jest na rok 2018. Sezon pierwszy składał się będzie z 13 odcinków.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?