Titans – Superboy w zapowiedzi nowego odcinka 2. sezonu

Pojawiły się już zdjęcia szóstego epizodu nowej odsłony serialu DC Universe. Teraz możemy zobaczyć kilka fragmentów na krótkim wideo.

Superboy ewidentnie szykuje bardzo mocne wejście. Jego moce, a także krytyczny moment dopiero co przywróconej do życia ekipy Titans mogą sprowadzić mieszankę wybuchową. W dodatku najwyraźniej młodzieniec o supermocach zbliżonych do Człowieka ze Stali jest ścigany przez organizację, od której uciekł wraz z psem Krypto.

Zobacz również: Yahya Abdul-Mateen zagra jedną z głównych ról w Matrix 4

Pierwszy sezon produkcji okazał się bardzo dużym sukcesem komercyjnym mimo mieszanych recenzji krytyków. Titans rozpędziło rozwój platformy streamingowej DC, dzięki czemu dostaliśmy później takie seriale jak rewelacyjny Doom Patrol.

Premiera kontynuacji odbyła się 6 września tego roku. W rolach głównych występują Brenton Thwaites, Teagan Croft, Anna Diop oraz Ryan Potter.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?