Advertisement
Advertisementpixel

Titans – znamy datę premiery na Netfliksie!

Z pewnością wiele osób zainteresowanych serialem Titans chciało od niedawna poznać datę premiery serialu na platformie Netflix. Wiemy już, kiedy to nastąpi!

Streamingowy gigant opublikował w końcu zwiastun serialu o przygodach Robina i spółki, w którym zawarł datę premiery. Pierwszy sezon produkcji Titans pojawi się na platformie już 11 stycznia!

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka: 1. sezon Titans

Opis Titans: Produkcja przedstawi jedną z najpopularniejszych drużyn, jakie istnieją w komiksach. W jej skład wchodzą młodzi adepci, którzy aspirują do bycia superbohaterami. W tej serii, nastawionej na akcję i przygodę, Dick Grayson wychodzi z cienia, aby stać się liderem dla grupy nieulękłych bohaterów takich jak Starfire, Raven i inni. W głównych rolach występują Brenton Thwaites. Teagan Croft, Anna Diop oraz Ryan Potter.

Producentami serialu są: Greg Berlanti (Arrow, Flash, Supergirl, Legends od Tomorrow), Akiva Goldsman (Piękny umysł, Człowiek ringu, Star Trek: Discoveryoraz Geoff Johns (Arrow, Flash).

Premiera Titans zaplanowana jest na 12 października 2018 roku. Sezon pierwszy składał się będzie z 13 odcinków i pojawi się na platformie streamingowej DC Universe.

Źródło: Netflix  / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?