Advertisement
banner

Ujawniono zdjęcia ukazujące Robotmana z planu serialu Doom Patrol!

Portal Just Jared opublikował garść zdjęć z planu serialu Doom Patrol, w którym możemy ujrzeć, jak wyglądać będzie Mr Robotman. 

Głosu postaci użyczy Brendan Fraser (G.I. Joe, Mumia), który będzie miał również okazję zagrać Cliffa Steele’a – alter-ego Robotmana w retrospekcjach. Aktorem noszącym praktyczny kostium członka Doom Patrolu będzie Riley Shanahan.

Zobacz również: Bohaterowie serialu Doom Patrol na nowych zdjęciach z planu!

Doom Patrol ukaże nam grupę dowodzoną przez szalonego naukowca Dr. Nilesa Cauldera zwanego Chiefem. Każdy z jej członków przeżył wypadek, dzięki któremu otrzymali swoje supermoce, ale za cenę zdeformowania i licznych blizn. Dzięki Caulderowi odnaleźli jednak powołanie i zdecydowali się bronić Ziemię przed zagrożeniem, na które się natkną. Niebawem trafią do miejsca niezbyt dla nich przyjemnego i uzyskają dość nietypowe zlecenie od Cyborga. Trudno im będzie z niego zrezygnować, ale po tej misji ich życie nie będzie nigdy już takie samo.

Serial powstaje na zlecenie powoli się kształtującej platformy DC Universe. W produkcji ujrzymy: Robotmana (Brendan Fraser), Cyborga (Joivan Wade), Cauldera, Negative Mana (Alan Tudyk), Elasti-Woman (April Bowlby) oraz Crazy Jane (Diane Guerrero). Producentem serialu jest Greg Berlanti, który odpowiada również za serialowe uniwersum CW, Arrovverse. Pierwsze odcinki mają pojawić się w 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net, ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia: DC Comics

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?