Undone – zwiastun niesamowitej, animowanej serii!

Platforma Amazon Prime Video opublikowała niedawno zwiastun swojej nowej, animowanej serii zatytułowanej Undone. Oto pierwsze spojrzenia na Rosę Salazar i Boba Odenkirka! Przyznajcie sami, ich animowane wersje robią wrażenie, czyż nie?

Serdecznie zapraszam do oglądania!

Zobacz również: Stuber – zwiastun tylko dla dorosłych!

Undone to składająca się z półgodzinnych odcinków animowana seria eksplorująca elastyczną naturę rzeczywistości za pośrednictwem swojej głównej bohaterki, Almy. Kobieta po tragicznym wypadku samochodowym odkrywa, iż potrafi wpływać na czas. Alma natychmiast postanawia wykorzystać nowo nabytą moc do ustalenia prawda stojącej za śmiercią jej ojca. W obsadzie produkcji znajduje się również Angelique Cabral w roli młodszej siostry wspomnianej powyżej bohaterki.

Za produkcję odpowiada Bob-Waksberg. Scenariuszem zajęła się z kolei Kate Purdy. Kobieta powzięła również na swoje barki obowiązki producentki omawianego show.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Amazon Prime Video

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?