Uniwersum The Walking Dead powiększa się! Powstanie jeszcze jeden serial

Dotąd pojawił się już dwa seriale tworzące świat opanowany przez żywych trupów. W drodze są jeszcze filmy związane z Rickiem Grimesem, najważniejszą postacią The Walking Dead. Ale najwyraźniej twórcy nie mają zamiaru zamykać rozwijającego się świata.

Stacja AMC i Skybound zdążyli już wypuścić teaser niezatytułowanego jeszcze projektu z tego uniwersum. W przeciwieństwie do dwóch bazowych seriali, tutaj na pierwszym planie znajdować się będzie młode pokolenie – to, któremu przyszło dorastać w tym upadającym od wielu już sezonów świecie.

Zobacz również: Mindhunter – oto zwiastun 2. sezonu!

Zapewne taki ruch jest próbą taktycznego umiejscowienia nowych potencjalnych bohaterów tego mającego miliony fanów uniwersum. Bądź co bądź, znani i lubiani protagoniści z The Walking Dead i Fear the Walking Dead mają już swoje lata, a ich wątki są już cokolwiek ograne. Czy taki manewr się powiedzie. Dowiemy się już w 2020 roku.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?