Upubliczniony kadr z trzeciego sezonu Daredevila ukazuje tajemniczą postać?

Na platformie reddit pojawił się kadr, który najprawdopodobniej pochodzi z jednego z odcinków trzeciego sezonu Daredevila.

Ujrzeliśmy już w tym roku nowe odcinku seriali Jessica Jones oraz Luke Cage, a premiera drugiego sezonu Iron Fista już niebawem będzie mieć miejsce na platformie Netflix. Tymczasem z niecierpliwością fani oczekują dalszych przygód Daredevila, czyli Matta Murdocka. Na początku roku potwierdzono obsadzenie Joanne Whalley (Rodzina Borgiów) w roli matki bohaterem imieniem Maggie. Ponadto, niedawno szef Netflixa Ted Sarandos potwierdził emisję dalszych odcinków serialu jeszcze w tym roku.

Materiał upubliczniony na platformie reddit ukazuje Matta Murdocka (Charlie Cox) w swoim pierwotnym kostiumie. Z oddali przygląda się on osobie, która podaje się za niego i najprawdopodobniej dokonuje kradzieży. Wątek ten powienien być znajomy dla fanów, zwłaszcza tych zaznajomionych z historią ukazaną w zbiorze zeszytów zatytułowanych Born Again. Tam też dowiadujemy się m.in. o istnieniu Nuke’a stworzonego przy użyciu tego samego serum, które wstrzyknięto Steve’owi Rogersowi alias Kapitanowi Ameryce.

Leaked image from Daredevil Season 3 suggests a Daredevil impostor (like in Born Again) from r/MarvelStudiosSpoilers

Zobacz również: TOP 10 – Najlepsze seriale Marvela

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Netflixa

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?