Advertisement

Viola Davis jako Michelle Obama w serialu First Ladies

Viola Davis, zdobywczyni Oscara wcieli się w żonę byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych – Michelle Obamę w nowym serialu Showtime pod tytułem First Ladies.

First Ladies skoncentruje się na życiu żon amerykańskich prezydentów, które podczas prezydentury swoich mężów miały często duży wpływ nie tylko na politykę kraju, ale też na społeczne i obyczajowe kwestie w Stanach Zjednoczonych. Produkcja ponadto odsłoni kulisy ich osobistego, jak i politycznego życia. Akcja serialu będzie kręciła się wokół wschodniego skrzydła Białego Domu, gdzie zapadło wiele najważniejszych dla świata decyzji.

Zobacz również: Lucy In The Sky – Natalie Portman powraca z kosmosu w kolejnym zwiastunie!

Pierwszy sezon First Ladies skupi się na Eleanor Roosvelt, Betty Ford oraz Michelle Obamie. Póki co nie wiemy jeszcze, kto wcieli się w role pierwszych dwóch Pań. Viola Davis nie tylko zagra jedną z głównych ról, ale będzie również producentką serialu wraz ze swoim partnerem – Juliusem Tennonem. Prace na planie mają wystartować na początku 2020 roku, kiedy aktorka zakończy pracę nad serialem Sposób na morderstwo. Za scenariusz odpowie powieściopisarz Aaron Cooley (The Guns of Ridgewood) pełniący także funkcję producenta wykonawczego.

Nie będzie to jedyna produkcja od Showtime z politycznym tłem. Stacja przygotowuje również serial na podstawie książki Billa Clintona The President is Missing.

Źródło: Deadline/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Pasjonat nowych technologii, gadżeciarz, maniak seriali i fan Marvela oraz Star Wars. Bez słuchawek nigdzie się nie ruszam. Cenię dobre RPG-i i gry akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?