WandaVision dostanie premierę zgodnie z planem?

W ostatnich dniach doszła do nas informacja, że pojawia się problem związany z wymuszonym przełożeniem Falcon & Winter Soldier. Tymczasem okazuje się, że ten problem o dziwo nie musi dotykać innego serialu Disney Plus.

Już wcześniej pojawiła się informacja m.in. od The Hollywood Reporter o przeniesieniu WandaVision na wiosnę przyszłego roku. Tymczasem wygląda na to, że doniesienie zostało skorygowane, a na pierwotną premierę – czyli grudzień tego roku – wskazuje nie tylko rzeczony portal, ale i Deadline, co już jest naprawdę trudno zignorować. Być może wkrótce rozjaśni nam sytuacje jakieś oficjalne stanowiska Marvela w tej dość mętnej sprawie.

Fot. Marvel

Zobacz również: Falcon & Winter Soldier z kolejnym przesunięciem

O serialu WandaVision nie wiemy za wiele. Nadal nieznana jest fabuła, a także fakt w jaki sposób Vision powróci do życia. Pewne jest jedynie to, że produkcja będzie ściśle związana ze wspomnianym Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Zarówno zaangażowanie aktorki w produkcję o przygodach Doktora Strange’a, jak również sam tytuł oraz umiejscowienie akcji serialu w latach 50. XX wieku mogą wiele sugerować. Według nieoficjalnych informacji Wanda wykorzysta swoje moce do stworzenia alternatywnego świata, w którym Vision nie zginął. Wcześniejsze pogłoski odnosiły się również do powiązań serialu z popularnym komiksem Toma Kinga o postaci Visiona.

Źródło: The Hollywood Reporter; Deadline / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Studios

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?