WandaVision – oto szalony zwiastun serialu!

Czekaliśmy na jakieś szersze materiały związane z tą produkcją. I wreszcie są!

Wygląda na to, że WandaVision faktycznie brać będzie garściami z najpopularniejszych motywów związanych z komiksami kręcącymi się wokół Scarlett Witch oraz Visiona. Na razie jeszcze nie wiemy, w jaki sposób będzie to wszystko miało wpływ na MCU, ale bez wątpienia będzie się działo:

Zobacz również: Falcon & Winter Soldier – nowe zdjęcie z planu! Zimowy żołnierz na motocyklu

Jak wiemy, produkcja będzie ściśle związana ze wspomnianym Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Zarówno zaangażowanie aktorki w produkcję o przygodach Doktora Strange’a, jak również sam tytuł oraz umiejscowienie akcji serialu w latach 50. XX wieku mogą wiele sugerować. Według nieoficjalnych informacji Wanda wykorzysta swoje moce do stworzenia alternatywnego świata, w którym Vision nie zginął. Wcześniejsze pogłoski odnosiły się również do powiązań serialu z popularnym komiksem Toma Kinga o postaci Visiona – i to potwierdza się w powyższym trailerze.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Piotr pisze:

Z zapowiedzi wynika, że szykuje się coś naprawdę szalonego 😉 Czekam na ten serial!

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?